Den Země (i v květnu)

Nebojte se, nezapomněli jsme, ani nepoužíváme Internet Explorer. Den Země byl již minulý pátek a v záplavě příspěvků od všelijakých firem jste to jistě nepřehlédli. Ale vzpomněli jste si na Zemi i dnes? Pro nás to totiž není jen jeden den v roce. Rozhodli jsme se jít cestou šetrnou k životnímu prostředí a podporovat udržitelné aktivity. Ať již v módním průmyslu, nebo prostřednictvím přednášek a workshopů i ve firmách a školách. Jsme přesvědčeni, že udržitelnou produkcí a odpovědnou spotřebou můžeme zlepšit životy mnoha lidí a přispět k zachování planety, aby ji mohly příští generace obdivovat tak jako my.

Den Země je dobrou příležitostí pro zamyšlení. Pro zamyšlení, zda bychom o naší Zemi neměli přemýšlet častěji. A zda pro ni můžeme udělat více.

Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec nebo firma. Někde začít musíme. My jsme si pro vás připravili 3 jednoduché tipy, jak můžete podpořit udržitelné aktivity ve vaší firmě. Ale myslíme i na vaše každodenní činnosti a jak je malými krůčky posunout k udržitelnosti. https://www.dressibly.cz/2020/07/29/malymi-krucky-k-udrzitelnosti/

Může to být dobrý začátek vaší cesty, na které vás budeme rádi provázet.

Foto: NASA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *