AHINSA SHOES Cvičební pomůcka: Balanční válec

1.990 

Balanční pomůcka Ahinsa shoes je skvělá volba nejen pro Vaše nohy , ale i pro celé tělo . Věděli jste, že správná funkce nohou může mít vliv na nejen na nastavení celého těla, ale i na funkci vnitřních orgánů, náš dech a dokonce i na psychickou pohodu a snížení stresu ?
A právě proto pro Vás vyrábíme barefoot a komfortní obuv Ahinsa shoes- aby vaše nohy mohly fungovat zdravě a přirozeně. A tato pomůcka balanční pomůcka je skvělá, aby ještě více pomohla Vašemu tělu. O těchto zmíněných zdravotních účincích se dozvíte více v našich dalších videích a na našem blogu… ale jako vždy, nejvíce se dozvíte z vlastní zkušenosti – tak neváhejte a zkuste!
Balanční půlválec Ahinsa shoes je vyroben v České republice z pečlivě vybíraného borového dřeva a napuštěn zdravotně nezávadným olejem. Jeho výhoda je v tom, že jej můžete používat z obou stran.
Důležité je říct, že cílem cvičení není “udržet” se na půlválci co nejdéle za každou cenu, ale kvalita a způsob, jakým se na něm držíte.
Protože pomůcka není jen o posílení svalů a mobilizaci kloubů… To, jak stojíte, chodíte nebo se jakkoliv jinak pohybujete, je dáno pohybovými programy, které máte uložené v našem mozku. A při cvičení na naší balanční pomůcce máme velkou šanci tyto programy pozitivně zlepšit a upravit.
Čím je naše poloha náročnější, tím více jí naše tělo a náš mozek musí stabilizovat a tím větší je šance že si danou pozici uloží jako nový pohybový program… je to takové “neurofyziologické programování” …proto je tolik důležitá centrovaná pozice celého těla a kvalita stoje na balanční pomůcce…

AHINSA SHOES Cvičební pomůcka: Balanční válec