Kultura jsme MY

Kultura je to, co lidi dělá lidmi. Už skoro rok je ale zastrčená do pozadí a pro mnoho lokálních umělců byla tato doba velmi těžká. Pojďme to společně změnit a skrz umění šířit myšlenku ekologické, etické módy!

Ve spojení s lokálními umělci jsme navrhli jedinečnou kolekci udržitelných triček s designovými potisky. Každý design vypráví svůj vlastní příběh o lásce k přírodě i o znepokojujícím stavu životního prostředí, na kterém se “rychlá móda” výrazně podílí.

Buďte mezi prvními, kdo si tento silný příběh obleče!

Stačí zadat svůj e-mail a do schránky vám brzy pošleme celou nabídku.


  Tlukot srdce a hory

  Taky se máte pocit euforie, když se ocitnete v přírodě, v lese či na horách?  Zrychlený tep, když ucítíte paprsky slunce na vaší tváři a svěží vzduch vám naplní vaše plíce. Tento design je právě o tomto pocitu. Nenechte váš tep zpomalit podporou fast fashion. Znečištění vzduchu, nadměrná spotřeba vody, znečištění vody, skládkování textilu a spotřeba energie při výrobě oděvů nám jistojistě vezme poslední kousky přírody, kde cítíme právě tu svobodu v našich srdcích. Slyšíte váš tlukot srdce? Nenechte ho přestat bít.  Není náhoda, že motiv hor je na hrudi blíž srdci.
   
  Další budou následovat. Nenechte si je utéct!


   My už jsem se pro slow fashion rozhodli

   A jak se rozhodnete Vy?

   Pomalá móda

   Chci se podívat na udržitelné oblečení

   Obchod
   Blog 5 kroků k udržitelnosti

   Chci se dozvědět více o udržitelné módě

   Blog

   Nezaujalo mě to, zůstanu u fast fashion

   Fast fashion

   Sledujte nás!

   Novinky ze světa udržitelné módy

   Pavla: S eshopem probíhala komunikace hladce, produkt dorazil naprosto v pořádku a odpovídal popisu a fotografiím na eshopu.

   Lea: Veľmi príjemná komunikácia, jednoduché dohodnutie na osobnom vyzdvihnutí. Produkt mi robí radosť každý deň. Vrelo odporúčam!

   Tomáš: Vyšli vstříc s dodáním, tepláky jsou super!

   Petra: Od Dressibly mám dva batohy a s oběma jsem moc spokojená. Praktické, pěkné a udržitelné. Jinak milá a vstřícná komunikace, oceňuji ochotu při dodání. A líbí se mi myšlenka!

   Dressibly hodnocení na Google
   Dressibly logo

   Odpovědnou spotřebou měníme svět

   Pojďte ho měnit s námi!
   3 způsoby, jak vypadat dobře